Soutěž Na Komendu na kole! už zná své vítěze

Kolo

Posledním dnem školního roku vyvrcholila cyklistická soutěž, ve které žáci od 11.května bojovali o pizzu ve dvou kategorií. V kategorii Největší počet dojezdů zvítězila zaslouženě žákyně 4.B Veronika Juřicová, která dojela na kole či koloběžce každý den, bez ohledu na počasí a jiné komplikace. Polovinu pizzy za druhé místo získal Ondra Juřica (1.A), který měl pouze jeden vynechaný den. Za zmínku stojí i další snaživí žáci jako Ondra a Amálka Foltinovi, Tomáš Sivák, Bruno Martinec, Matyáš Rata či Beata Jakubíková. V kategorii Kilometrů, které si sčítají dojíždějící děti přespolní, zvítězil Vítek Trčka z Jakubčovic, který najezdil 162 km, těsně druhý se 160 km Jindra Chudý z Klokočůvku. Víc než 100 km najezdil také Ondřej Klezl z Veselí, velkou snahu prokázal i Vilém Prekrški z Vražného. Všem zúčastněným gratulujeme k tomu, že si vytváří skvělý návyk do budoucího života a získávají zážitky, které jinde než na kole nezažijí!

PS: V rámci letošního školního motta Společně se učíme, společně rosteme jsme vyhlásili také výzvu Přijeď se svým učitelem. Žák, který dorazil na kole do školy spolu s pedagogickým pracovníkem, si mohl vybrat odměnu: nechat si zahrát v rozhlase svou oblíbenou písničku nebo nasprejovat nápis v šatně. Velké díky všem učitelům, kteří dopomohli žákům k novým zážitkům!

Soutěž Na Komendu na kole!